Blubry – poznańskie legendy w 6D

Blubry – poznańskie legendy to miejsce, którego prawdopodobnie nie widziałeś jeszcze nigdy! To interaktywna wystawa, która zabierze Cię w czasy, kiedy Poznań przybierał całkiem inne oblicza niż dzisiaj. To miejsce w którym historia, bajeczne legendy i dobra zabawa połączona z nauką przeplatają się ze światem nowoczesnych technologii. Odwiedzający labirynt stają się również częścią wystawy i mają realny wpływ na kształtowanie jej charakteru. To idealna propozycja na spędzenie wolnego czasu z rodziną. Przemycane na miejscu treści edukacyjne przypadną do gustu zarówno młodszym, jak i starszym. Zdecydowałeś, że masz ochotę odwiedzić to miejsce? Doskonale, Taxi Poznań z przyjemnością pojedzie tam razem z Tobą!

Taxi Poznań jest zawsze wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego

Taxi Poznań to uwielbiana wręcz przez mieszkańców stolicy Wielkopolski korporacja taksówkarska. Jesteśmy częścią ogólnokrajowej organizacji, jaką jest Taxi Polska i dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz przejazd był na prawdziwie wysokim poziomie. Dysponujemy flotą nowoczesnych samochodów oraz zatrudniamy sympatycznych kierowców, którzy po prostu znają się na swojej pracy. Jeżeli cenisz sobie profesjonalne podejście, bezpieczeństwo i konkurencyjne ceny zadzwoń, a na pewno nie zostaniesz rozczarowany!

Zamawiaj przejazdy nowocześnie

Aplikacja Taxi Polska pozwoli Ci na zamówienie Twojej taksówki w mniej niż minutę. Wystarczy, że zainstalujesz ją na swoim telefonie, GPS określi Twoje położenie, Ty wprowadzisz cel – Blubry, a taksówka będzie w drodze, by zawieźć Ciebie i Twoje pociechy ku przygodzie!