Fajera 2019

Zeszłoroczna Fajera zakończyła się prawdziwym sukcesem, dlatego organizatorzy postanowili po raz kolejny zorganizować wyjątkowe wydarzenie, które ucieszy nie tylko miłośników lotnictwa oraz akrobacji powietrznych. To zachwycające show, podczas którego zaprezentują się doskonale wyszkoleni piloci oraz posiadacze maszyn historycznych. Już 15 czerwca 2019 roku katowickie lotnisko Muchowiec przyciągnie tysiące widzów, spragnionych spektakularnych akrobacji. Chciałbyś tam być i Ty? Kupuj bilet i dzwoń po Taxi Polska, z przyjemnością wybierzemy się tam razem z Tobą!

Taxi Polska to taksówka, która znajduje się zawsze w centrum wyjątkowych wydarzeń

To nie żart, Taxi Polska jest naprawdę wszędzie tam gdzie dzieje się coś ważnego, a przede wszystkim wszędzie tam gdzie nasi klienci potrzebują nas najbardziej. Jesteśmy rozległą, dobrze zorganizowaną firmą, która doskonale sobie radzi we wszystkich największych miastach w Polsce. Dysponujemy flotą nowoczesnych samochodów oraz zatrudniamy jedynie profesjonalnych kierowców. To gwarancja nie tylko komfortu, ale przede wszystkim bezpieczeństwa. Co więcej, rozwijamy się wraz z technologią, dlatego powstała nowoczesna aplikacja do zamawia taxi!

Nowoczesna aplikacja do zamawiania taxi na twoim telefonie, to taksówki w zasięgu palca

Aplikacja Taxi Polska to intuicyjne narzędzie,które idealnie dopasuje się do twoich potrzeb, dzięki niej zamawianie przejazdu to jedynie kilkanaście sekund. Co więcej, wszystko pozostaje pod Twoją kontrolą, a Ty bezstresowo przemierzasz wszelkie duże miasta w kraju.