KISS: End of the Road World Tour

Czy Ty również nie wiedziałeś, że zespół KISS rządzi sceną rockową na całym świecie już od 45 lat? To niezwykle imponująca liczba, która mówi jasno – mamy do czynienia z prawdziwą legendą rocka. Co więcej, możemy mówić o nie lada szczęściu, bo zespół zaprezentuje się na scenie już 18 czerwca na Tauron Arenie. To jedna z ostatnich szans na doświadczenie legendarnej siły grupy muzycznej na żywo. Muzycy zapowiedzieli, ze wyruszają pożegnalną trasę koncertową już w tym roku, a na mapie ich podróży znalazł się również Kraków. Masz zamiar wziąć udział w tym wyjątkowym muzycznym wydarzeniu? Wybierz się tam razem z Taxi Kraków!

Dlaczego wyjątkowe wydarzenia zasługują na wyjątkowe przejazdy z Taxi Kraków?

Taxi Kraków, które jest częścią Taxi Polska to najbardziej szanowana korporacja taksówkarska w mieście. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni, a nasze usługi odznaczały się ponadprzeciętną jakością. Nasza flota składa się jedynie z nowoczesnych samochodów o wysokim standardzie, a kadra jedynie z doświadczonych kierowców, którzy znają Kraków od podszewki. Co więcej, Taxi Kraków idzie z duchem czasu dlatego powstała nowoczesna aplikacja do zamawiania taxi!

Aplikacja Taxi Polska to najszybszy sposób na zamawianie przejazdu nie tylko w Krakowie

Zamów taksówkę w nowoczesnym stylu i zainstaluj aplikację na swoim telefonie już dziś. Z nią zajmie Ci to zaledwie kilkanaście sekund, a do tego aplikacja Taxi Polska będzie przydatna we wszystkich większych miastach w Polsce.