Święto Soli 2019

Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce i Taxi Kraków ma zaszczyt po raz kolejny zaprosić na wyjątkowe święto soli. W tym roku motywem przewodnim festiwalu będzie sól w kuchni, czyli to jak ją wykorzystujemy na co dzień. Sól to specjalna substancja, bez której ciężko jest sobie wyobrazić normalne funkcjonowanie. Dlatego jeżeli chciałbyś się nieco więcej dowiedzieć na jej temat i poszerzyć swój horyzont wybierz się już 9 czerwca do Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce i weź udział w wyjątkowej lekcji. Jak dostać się tam najszybciej i bez komplikacji – korzystając z usług Taxi Kraków!

Taxi Kraków jako najlepsze taksówki w mieście zadbają o Twoje bezpieczeństwo, komfort oraz portfel

Taxi Kraków, które jest częścią Taxi Polska to solidna firma, dla której przede wszystkim liczy się Twoje zadowolenie. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas przejazdy odbywały się dobrej atmosferze oraz wysokim komforcie. Nasza szeroka oferta składa się z samochodów różnej wielkości, aby celnie trafiać w sedno Twoich potrzeb. Z nami nie musisz się również martwić o cenę jaką zapłacisz za przejazd. Gramy fair, a zasady gry ustalamy tuż po wejściu do samochodu. Zadzwoń do nas i zaserwuj sobie idealny przejazd po Krakowie i okolicach.

Nowoczesna aplikacja Taxi Polska

Nowoczesna aplikacja do zamawiania taxi to coś z czego jesteśmy naprawdę dumni. To mobilne narzędzie, które sprawi, że zamawianie taksówki odbędzie się ekspresowo. Zainstaluj je na swoim telefonie i czuj się bezpiecznie w każdym większym mieście w Polsce, aplikacja działa nie tylko w Krakowie.