Warszaty – Muzyczna Fabryka / Ostrowski

Warszaty – Muzyczna Fabryka / Ostrowski to szansa dla wszy, którzy czują, że zostali stworzeni do muzyki. Fabryka jest prawdziwą kuźnią talentów oraz szansą na znalezienie osób, z którymi w przyszłości stworzysz wyjątkowy projekt muzyczny. Już 11 czerwca Olas Ostrowski zaprasza do Sali pod Amfiteatrem na niepowtarzalne spotkanie, które może stać się szansą dla każdego z Was. Zabieraj swoje instrument, dzwoń po Taxi Polska i daj się ponieść sile prawdziwej muzyki.

Dlaczego podróżując po Olsztynie nie możesz zapomnieć o Taxi Polska

Jesteśmy wiodącą korporacją taksówkarską w tym kraju. Naszym podstawowym celem jest zadowolenie klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każda ich podróż odbywała się w niezwykle komfortowych warunkach oraz w trosce o wszelkie standardy bezpieczeństwa. Jeździmy jedynie nowoczesnymi samochodami, wysokiej klasy, zatrudniamy jedynie profesjonalnych kierowców, przed którymi miasto nie kryje żadnych tajemnic. Co więcej, rozwijamy się wraz z rozwojem nowoczesnych technologii, dlatego z nami zamawianie taksówki już dawno wkroczyło do nowego wymiaru. Powstała specjalna aplikacja do zamawiania taxi, która nie tylko ułatwi Ci życie, ale również powie ile kosztuje taksówka nim rozpoczniesz przejazd.

Aplikacja Taxi Polska, która ułatwia życie na co dzień

Aplikacja Taxi Polska to sposób na ekspresowe zamawianie taksówki. Dzięki niej zajmuje Ci to zaledwie kilkanaście sekund, a do tego pozwala Ci na bieżąco śledzić położenie Twojego samochodu w przestrzeni miejskiej.