Złombol 2019

W dzisiejszych czasach podróż do Irlandii nie stanowi najmniejszego problemu. Bookujemy bilet samolotowy, kupujemy bilet na samochód bądź wybieramy swoje auto i prom. Banał prawda? A co jeżeli powiemy Ci, że to wszystko możesz zrobić wykorzystując samochód, który pamięta czasy poprzedniej epoki. Tak, to nie żart. Złombol to wyjątkowy wyścig, w którym posiadacze starych, legendarnych samochodów udowodnią nam, że są w stanie dotrzeć nawet do Irlandii. Jesteś ciekawy takiego przedsięwzięcia? My też, dlatego Taxi Polska będzie już 29 czerwca pod katowickim Spodkiem, by zobaczyć na własne oczy początek wyścigu. Pojedź tam razem z nami i daj się ponieść niezapomnianym emocjom.

Taxi Polska to niekwestionowany lider przejazdów pasażerskich nie tylko na Śląsku

Taxi Polska to znana na terenie całego kraju organizacja, która oferuje doskonałej jakości przejazdy po mieście. Naszą misją jest Twoje zadowolenie, dlatego korzystamy jedynie z nowoczesnych samochodów o wysokim komforcie. Dodatkowo zatrudniamy jedynie profesjonalnych kierowców, którzy doskonale wiedzą co zrobić, aby przejazd zakończył się sukcesem. Co więcej, z nami zasady gry ustalane są od początku. Dobrze wiesz ile kosztuje taksówka nim rozpocznie się przejazd i ile zapłacić na sam koniec.

Aplikacja do zamawiania taxi na miarę XXI wieku

Aplikacja Taxi Polska to wielofunkcyjne narzędzie, które przyda się nie tylko w Krakowie. Dzięki niej, zamówisz taksówkę we wszystkich większych miastach w Polsce, a do tego zrobisz to w mniej niż minutę. Serdecznie polecamy skorzystanie z tej opcji każdemu!