Jak działa Cabify?

Jak działa Cabify?

Cabify to jeden z najbardziej udanych startupów ostatnich lat, który dzięki usługom wynajmu samochodów z kierowcą rewolucjonizuje transport w miastach.

Transport w dużych miastach zmienia się i od pewnego czasu firmy oferujące usługi carsharingu weszły do gry z dużą siłą. Wśród tych firm Cabify, hiszpański start-up założony w 2011 roku, który rewolucjonizuje sektor transportu miejskiego, wyróżnia się międzynarodowym wzrostem i wysokimi ocenami użytkowników swoich usług.

Cabify to aplikacja mobilna, dzięki której każdy użytkownik, który ściągnie ją na swój telefon i zarejestruje się, może za pomocą kilku kliknięć zamówić samochód z kierowcą. Podczas zamawiania samochodu użytkownik musi wybrać trasę, pasażerów i rodzaj pojazdu, który chce, ponieważ Cabify posiada tradycyjne, elektryczne lub inne pojazdy, które mogą pomieścić do siedmiu osób.

Należy zauważyć, że wszystkie pojazdy Cabify to wysokiej klasy samochody za pomocą których firma stara się oferować luksusowe usługi szoferskie, ale dostępne dla wszystkich użytkowników.

=Cabify pokazuje użytkownikowi stałą cenę od punktu do punktu, to znaczy, że system oblicza najlepszą trasę między punktem odbioru a miejscem docelowym i płaci się za kilometry tej trasy, niezależnie od innych czynników, takich jak ruch drogowy lub trasa pokonana przez kierowcę. W ten sposób użytkownik przed wynajęciem usługi wie, jaka będzie ostateczna, stała cena wybranej trasy. Ponadto, płatność odbywa się za pośrednictwem samej aplikacji, a użytkownik może wybrać opcję płatności kartą kredytową/debetową lub PayPal.

Share