Podstawowe zasady uprzejmości i bezpieczeństwa na drodze

Podstawowe zasady uprzejmości i bezpieczeństwa na drodze

Używaj kierunkowskazów. Zapłaciłeś za nie, używaj ich, abyśmy wiedzieli co się dzieje i mogli przygotować się na to, co ma się wydarzyć. To również sprawia, że myślisz bardziej świadomie o tym, co robisz i co może być na drodze.

Zwróć uwagę na światła drogowe i kiedy się zmieniają. Skończ z puszczaniem radia i rozmawianiem z pasażerami, a nawet tańczeniem czy czytaniem. Wszyscy czekamy, aby przejechać przez to światło, a szanse, że będziemy musieli przejechać przez żółte światło rosną wykładniczo, gdy jesteś zaangażowanym kierowcą.

Jak działa Cabify?

Zwróć uwagę na starszych kierowców, którzy mogą potrzebować trochę wyrozumienia. Pewnego dnia to będziesz Ty. Bądź uprzejmy.

Nie uprzykrzaj jazdy kierowcom tylko dlatego, że spóźniłeś się do domu. Twój problem staje się naszym problemem, gdy zamieniasz się w agresywnego kierowcę, który ma problem z zarządzaniem czasem. Więc spóźniłeś się: świat nie przestanie się kręcić. Jeśli jest to prawdziwy nagły wypadek, zadzwoń pod 911.

Poćwicz instalowanie i używanie fotelika samochodowego dla dziecka lub fotelika podwyższającego. Ponieważ te dzieci są Twoimi przyszłymi szoferami.

Share

One thought on “Podstawowe zasady uprzejmości i bezpieczeństwa na drodze

Dodaj komentarz